czwartek, 10 stycznia 2013

Jak się uczę?

Hello! Pokażę wam mój sposób na naukę! W większości książek jest coś takiego na końcu wybranego tematu czy działu jak "podsumowanie lekcji/działu" Ja zawsze przepisuję to, bo tylko przepisując cokolwiek zapamiętuję :)  Przepisuję sobie na oddzielne kartki również wszystkie wzory, ważne pojęcia itp. Materiał z całego działu zbieram do kupy i z każdego przedmiotu mam założoną osobną koszulkę w segregatorze, nie wyrzucam tego, bo to doskonały materiał do powtarzania przed egzaminem, bo po co czytać całą książkę i wszystkie tematy jak można przeczytać tylko takie krótkie notatki :)
 Każdy dział podpisuję na pierwszej stronie :D
Ważniejsze informacje zaznaczam kolorowym markerem :)
A wzory zapisuję na kolorowo dużymi literami :)

A wy macie jakieś sposoby na naukę? :)
Dzisiaj mialam tylko 5 lekcji <3 I z nudów popoøudniu wzielo mi sie na gotowanie ^^ Zrobilam pyszne ciasteczka ♥ Przepis podam ale to w wolnej chwili :D Uciekam, juz odrobic lekcje i potem pierwsza milosc i gg  :) Jak dobrze, ze nie mam na jutro duzo nauki :) Do nastepnej notki ;) Pa!

9 komentarzy:

 1. ja też uczę się " pisząc "

  OdpowiedzUsuń
 2. wychodzi na to, że uczę się podobnie :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja miałam dziś tylko 4 lekcje ^^ Bo odwołali mi 3 lekcje. Moja nauka wygląda tak, że: zapamiętuję coś z lekcji i raz przeczytam notatki. Oczywiście nie jest to dobra metoda, ale na czwórki mi wystarcza :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Przy historii setki pociętych kolorowych kartek i losowanie, kojarzenie, cuda na kiju;p Po prostu nie przyswajam dat i koniec, mój odwieczny problem.

  OdpowiedzUsuń
 5. mam kilka sposobów na naukę

  OdpowiedzUsuń

-Odwdzięczam się za komentarze w wolnej chwili;
-Spam nie będzie akceptowany;
-Zajrzę do ciebie na pewno - jeśli mi się spodoba to zaobserwuję;
-Dziękuję za komentarz i zapraszam do przeglądania innych postów♥