piątek, 7 grudnia 2012

Tunel miłości !

Dobry wieczór :)  Kilka dni temu przeglądając różne stronki natchnęłam się na Tunel miłości! Łapcie krótką informacje o tym miejscu:
Istnieje na świecie najpiękniejszy i najbardziej romantyczny tunel kolejowy mieszczący się w mieście Kleven, na Ukrainie. Nazywa się on Tunelem Miłości (Tunnel of Love). W ciepłych miesiącach drzewa posadzone wzdłuż linii kolejowej tworzą przepiękny bajkowy pejzaż. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby drzewa samymi sobą tworzyły obraz tunelu.
Tunel jest bardzo popularny wśród młodych ludzi. Mówi się, że jest to miejsce magiczne dla zakochanych. Podobno, gdy para wypowie jakieś życzenie to na pewno ono się spełni jeśli ich uczucie jest szczere. Wiele osób własnie w ten sposób sprawdza swoją miłość.


Zdecydowanie dołączam to miejsce do listy miejsc które chciałabym w przyszłości odwiedzić :) Swoją droga, może zrobię kiedyś posta o miejscach które chciałabym odwiedzić? Mogłoby to być całkiem ciekawe :) Co wy na to?^^

A teraz już uciekam spać, bo plan jest taki, że trzeba się wyspać! Dobranoc♥

7 komentarzy:

 1. Jaki fajny! ♥
  Tak, napisz taki post :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aahh, jakie piękne miejsce <3 Z chęcią bym tam pojechała, a poza tym myślę, że tematyka posta jaką proponujesz, jest bardzo ciekawa;)

  sdmaniula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. bajeczne ,ale próbuję sobie wyobrazić jak wyglądałoby posadzenie w ten sposób róż <3333

  Post z takimi miejscami jest dobrym pomysłem :)

  OdpowiedzUsuń

-Odwdzięczam się za komentarze w wolnej chwili;
-Spam nie będzie akceptowany;
-Zajrzę do ciebie na pewno - jeśli mi się spodoba to zaobserwuję;
-Dziękuję za komentarz i zapraszam do przeglądania innych postów♥