środa, 19 grudnia 2012

Trzy metry nad niebem.

A pewnego zimowego wieczoru ciotce Domi się nudziło i postanowiła obejrzeć w końcu od początkudo końca film "Trzy metry nad niebem" a potem postanowiłam dodać recenzję :)
"Trzy metry nad niebem" na pewno jeden z lepszych filmów, które ostatnio oglądałam. 
Opowiada miłosną historie dwóch młodych ludzi z różnych światów. Babi jest miłą i ułożoną dziewczyną  która w niedługim czasie zakochuje się w Hache, on z kolei jest wybuchowy i porywczy. 
Przeżywają oni ciągłe wzloty i upadki. Cały czas się kochają, ale na swoim życiu napotykają wiele przeszkód. Jednak uczucie, którym się darzą jest bardzo silne. Cały film jest nieprzewidywalny, bo raz Babi i Hache obdarzają się wielką miłością i zawsze chcą być ze sobą, a parę chwil późnej jedno z nich nie chce go widzieć.
Film jest świetny i z bardzo wam go polecam.
10/10! :D


4 komentarze:

 1. normalnie lubię filmy o miłości ,ale akurat teraz wręcz takimi rzygam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo osób poleca, a ja jeszcze nie widziałam ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny film... "Nagle zdajesz sobie sprawę z tego, że to już koniec. Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło. A zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje.
  O wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. I już nigdy nie poczujesz się tak samo. Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebem." ♥

  OdpowiedzUsuń

-Odwdzięczam się za komentarze w wolnej chwili;
-Spam nie będzie akceptowany;
-Zajrzę do ciebie na pewno - jeśli mi się spodoba to zaobserwuję;
-Dziękuję za komentarz i zapraszam do przeglądania innych postów♥