niedziela, 16 grudnia 2012

Pamiątki w moim pokoju.

Dobry wieczór :) Dziękuję wam za pomoc w tym jak pokazywać wam moją szafę :) Zaczynam od jutra a może nawet dzisiejszego późnego wieczoru :) A teraz chcę wam pokazać półeczkę na której trzymam wszystkie drobiazgi jakie dostałam :)
Na końcu widać laleczkę, dostałam ją od koleżanki już nie pamiętam z jakiej okazji :) Bliżej widzicie białego miśka którego dostałam w tamtym roku pod choinkę :) Słonik ( ten siedzący przodem) ten akurat jest przywieziony z jakiegoś kiermaszu :) Po prawej stronie aniołek to pamiątka z Litwy dostałam go od babci, i drugi aniołek też od babci przywieziony z Francji :) Po lewej słonik którego dostała cała klasa z okazji ślubowania w pierwszej klasie podstawówki :) I Pajacyk o którym wcześniej zapomniałam, to pamiątka od hmm jakby to delikatnie ująć byłej cioci^^ Ma chyba z 10 lat! Mam jeszcze gdzieś taką podobną laleczkę kiedyś pokażę jak wygrzebię :)
      Oczywiście mam w pokoju więcej rzeczy które dostałam lub są pamiątkami z jakichś ciekawych miejsc :) Spróbuję też pokazać w najbliższym czasie. Tak więc do następnej notki! Udanego wieczoru!♥

8 komentarzy:

 1. Ja tam całą półkę, jak nie 2 porcelany mam zastawioną ;) A takiego pajacyka też kiedyś dostałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie wygląda całość ;))
  obserwujemy?
  http://www.agnieszka-gajewska.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wszystkie pamiątki mam schowane w szafie. :)

  OdpowiedzUsuń

-Odwdzięczam się za komentarze w wolnej chwili;
-Spam nie będzie akceptowany;
-Zajrzę do ciebie na pewno - jeśli mi się spodoba to zaobserwuję;
-Dziękuję za komentarz i zapraszam do przeglądania innych postów♥