poniedziałek, 29 października 2012

Czytam codziennie!

Hej! :) Post obiecany wczoraj^^ A mianowicie, jakie blogi czytam codziennie.? Oczywiście blogi moich znajomych^^ A oprócz tego czytam.

1. Bloga Basi. http://na-kazda-kieszen.blogspot.com/  Jest to jeden z moich ulubionych blogów i zaglądam jak tylko pojawi się post!^^

2. Bloga Ewy, http://miss-dior-cherie-xoxo.blogspot.com/ kolejny ulubiony blog^^ W sumie bloga Ewy znalazłam dzięki temu, że zaczęła obserwować mojego to z ciekawości zajrzałam do nie i zostałam na dłużej! :)

3. Bloga Ani. http://ankyls.blogspot.com/ . W sumie to bardziej oglądam zdjęcia niż czytam^^ Ale lubię czasem pooglądać zdjęcia zrobione przez Ankyls, bo są naprawdę fajne :)


4. Bloga GumiJagody http://gumijagoda.blogspot.com/ O tak tego bloga czytam naprawdę codziennie! :) Kiedyś nie przepadałam za osobą Gumi ale kiedy poszperałam w archiwum zobaczyłam, że mamy ze sobą wiele wspólnego :) A przede wszystkim podoba mi się jej styl! :)


5. Bloga Samanty, http://samanta-lesiak.blogspot.com/ Lubię jej bloga za taką szczerość, bo naprawdę Sami, pisze według mnie tak od serca! :)


To chyba wszystkie blogi które obserwuję codziennie i czytam wszystkie posty^^  Pięć ulubionych blogów o tak ♥ Kiedyś czytałam też bloga pewnej Klaudii ale potem usunęła i na tym się skończyło ;)

Formspring / Fanpage


Uciekam się pouczyć^^ Moźe potem coś napiszę :)

4 komentarze:

  1. Jakbym miała wymieniać blogi które oglądam ... ohohoh , było by tego sporo :) Ale może też napiszę coś podobnego... :)

    OdpowiedzUsuń

-Odwdzięczam się za komentarze w wolnej chwili;
-Spam nie będzie akceptowany;
-Zajrzę do ciebie na pewno - jeśli mi się spodoba to zaobserwuję;
-Dziękuję za komentarz i zapraszam do przeglądania innych postów♥